Wielkopolski Konkurs Matematyczny "Supermatematyk"
Dodane przez administrator dnia 02 styczeń 2018

    Dnia 9 grudnia 2017r. w Pile odbył się I etap Wielkopolskiego Konkursu Matematycznego "Supermatematyk". W konkursie udział wzięli uczniowie klas I: Agnieszka Grundt z Id, Sandra Ewald z Ia, Marta Mikołajewska z Ia, Aleksnadra Dolna z Ic, Anna Skowron z Id, a także uczniowie klas II: Tobiasz Gruszczyński z IId, Norbert Rybarczyk z IId, Adrian Swadzyniak z IIc, Marta Żukowska z IId, Aleksander Mróz z IId i Daniel Adamek z IIb.

   Do II etapu zakwalifikowali się uczniowie: Anna Skowron z klasy I, a z klas II - Norbert Rybarczyk,  Aleksander Mróz, Adrian Swadzyniak, Tobiasz Gruszczyński.

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w półfinale!

 


Treść rozszerzona

    Dnia 9 grudnia 2017r. w Pile odbył się I etap Wielkopolskiego Konkursu Matematycznego "Supermatematyk". W konkursie udział wzięli uczniowie klas I: Agnieszka Grundt z Id, Sandra Ewald z Ia, Marta Mikołajewska z Ia, Aleksnadra Dolna z Ic, Anna Skowron z Id, a także uczniowie klas II: Tobiasz Gruszczyński z IId, Norbert Rybarczyk z IId, Adrian Swadzyniak z IIc, Marta Żukowska z IId, Aleksander Mróz z IId i Daniel Adamek z IIb.

   Do II etapu zakwalifikowali się uczniowie: Anna Skowron z klasy I a z klas II - Norbert Rybarczyk,  Aleksander Mróz, Adrian Swadzyniak, Tobiasz Gruszczyński.

 

Gratulujemy i zyczymy dalszych sukcesów w półfinale!