Polub nas na facebooku

TEATR TU - zwycięzcą MELPOMENA 2015!

         

Informacje

Organem prowadzącym szkołę jest Powiat
Czarnkowsko-Trzcianecki

Szkoła uczestniczy w:


Pozostało jeszcze

-2 dni
do wakacji
 • LO Czarnkówwięcej niż tylko nauka
 • Naszym celem jest szkoła...
 • mądra i efektywna...
 • przyjazna i bezpieczna...
 • wychowująca
 • Koło Vagabundus
 • Pielgrzymka do Lubasza
 • Studniówka
 • Teatr TU
 • Zawody sportowe
 • Turniej Omnibus
LO Czarnków1 Rozpoczęcie roku szkolnego2 Turniej Omnibus3 Euro 20124 Drzwi otwarte5 Koło Vagabundus6 Pielgrzymka do Lubasza7 Połowinki8 Teatr TU9 Zawody sportowe10 Matura11
Image Gallery by WOWSlider.com v3.8

Klasa IIC na Wydziale Chemii UAM

Klasa IIC na Wydziale Chemii UAM

     Uczniowie klasy IIc o profilu biologiczno-chemicznym skorzystali z zaproszenia Wydziału Chemii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W ramach Drzwi Otwartych  19 kwietnia 2013r. uczestniczyli w spotkaniu z Władzami Dziekańskimi Wydziału oraz przedstawicielami Samorządu Studentów.

Sukcesy językowe czarnkowskiego liceum

Sukcesy językowe czarnkowskiego liceum

     Uczniowie czarnkowskiego Liceum Ogólnokształcącego zdominowali V Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego w Wałczu. W sekcji języka angielskiego bezkonkurencyjna była Jagoda Magdziarz i zasłużenie zdobyła I miejsce, a Rafał Lipski uplasował się tuż za nią na II miejscu. Dorota Wleklak zdobyła brąz w kategorii język niemiecki.

Stanisław Wróbel finalistą XXVIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Stanisław Wróbel finalistą XXVIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

     Dnia 20 kwietnia 2013 roku w Poznaniu odbył się etap wojewódzki XXVIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. W konkursie wzięło ok. 200 uczestników z całej Wielkopolski . Naszą szkołę reprezentowało 2 uczniów: Katarzyna Olszowiak oraz Stanisław Wróbel pod opieką pani Agnieszki Adamczyk.

Vagabundus na Harpaganie

Vagabundus na Harpaganie

    Uczniowie Szkolnego Klubu Turystycznego „Vagabundus” działającego przy Liceum Ogólnokształcącym w Czarnkowie brali udział w 45 edycji Ekstremalnego Rajdu na Orientację pod opieką nauczyciela Artura Geremka. Wiosenna edycja rajdu odbyła się w dniach 19-21 kwietnia w gminie Kolbudy, niedaleko Gdańska.

Nowy plan lekcji

Nowy plan lekcji

Dziś żegnamy naszych absolwentów i pożegnaliśmy się też ze starą wersją strony. Od dziś działa ona na nowym serwerze.

Od poniedziałku 29 kwietnia br. obowiązuje też nowy plan lekcji, który jest już dostępny na naszej stronie.

Vagabundus na „Róży Wiatrów”

Vagabundus na „Róży Wiatrów”

     Szkolny Klub Vagabundus działający w Liceum Ogólnokształcącym w Czarnkowie po raz drugi w swojej historii wybrał się na Ekstremalny Rajd na Orientację, który odbył się w sobotę poprzedzającą wielkanocną niedzielę.
     W pobliżu Murowanej Gośliny w Puszczy Zielonka uczniowie LO Czarnków Aleksandra Jachimczyk, Jędrzej Urbański, Tomasz Winiarski wraz z opiekunem Arturem Geremkiem ruszyli w 50km trasę.  Po  14 godzinach ciągłego marszu, truchtu i biegu tuż przed północą zameldowaliśmy się w bazie rajdu w Koziegłowach.

Teatr „TU” w Złotowie

Teatr „TU” w Złotowie

     Minęło niewiele czasu od premiery Szkolnego Teatru „TU” przed społecznością Liceum Ogólnokształcącego w Czarnkowie, a już mieliśmy okazję zaprezentować się na deskach Złotowskiego Centrum Aktywności Społecznej. Szósty dzień kwietnia był dla nas naprawdę trudnym dniem. Większość z nas rozpoczęła go od Drzwi Otwartych, które odbyły się w naszej szkole. Po poranku pełnym pracy, udaliśmy się na wyprawę do Złotowa, by pokazać to, czego się nauczyliśmy się pod opieką naszego opiekuna - Artura Geremka. Na miejscu zostaliśmy mile zaskoczeni własną salą prób.

„Dzień otwarty” w LO w Czarnkowie

„Dzień otwarty” w LO w Czarnkowie

    6 IV 2013 – sobota. Drzwi Czarnkowskiego „Ogólniaka” otwarte, a w szkole – gwar. Mimo soboty LO „tętniło życiem”. Zainteresowanie szkołą mile wszystkich zaskoczyło, bo tak dużej frekwencji się nie spodziewano. Od godziny 9.00 pojawiali się uczniowie szkół gimnazjalnych i ich rodzice. Czekało na nich sporo atrakcji. Nauczyciele LO wraz z uczniami przygotowali pokaz zajęć, które stanowią ważny element  lekcji w klasach I, II, III.
     Na parterze odwiedzający szkołę otrzymywali dokumenty niezbędne do rekrutacji, ale także upominki: kalendarzyki z logo szkoły, informatory, długopisy.

Konkurs grafiki komputerowej GRAFKOM 2013

Konkurs grafiki komputerowej GRAFKOM 2013

    GRAFKOM to ogólnopolski konkurs grafiki komputerowej. W eliminacjach tegorocznej XXIII edycji konkursu wzięło udział dwoje uczniów czarnkowskiego liceum - Marta Samborska z klasy IIID i Łukasz Kaźmierczak z klasy IID.

         Zadaniem eliminacji było przygotowanie grafiki na temat "Halo, tu Ziemia". Spośród ponad stu uczestników ze szkół ponadgimanzjalnych, do etapu finałowego. który odbył się 16 marca w Zespole Szkół nr 1 w Bydgoszczy, zakwalifikowano 16 uczniów. Wśród nich znalazła się również Marta Samborska.

Konkurs Przyrodniczy 2013

Konkurs Przyrodniczy 2013

     Zwycięzcą tegorocznego konkursu przyrodniczego został uczeń trzcianeckiego liceum Jakub Kienitz uczeń pani Aliny Czarneckiej. 25 marca odbył się po raz czwarty konkurs wiedzy przyrodniczej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych organizowany przez Liceum Ogólnokształcące.
Tradycyjnie pod koniec marca odbył się konkurs wiedzy przyrodniczej. Najlepsi uczniowie z zakresu biologii, chemii, geografii, wiedzy o środowisku walczyli o nagrody ufundowane przez Wydział Ochrony Środowiska.

Wygenerowano w sekund: 0.10
1,116,094 unikalne wizyty