Polub nas na facebooku

TEATR TU - zwycięzcą MELPOMENA 2015!

         

Informacje

Organem prowadzącym szkołę jest Powiat
Czarnkowsko-Trzcianecki

Pozostało jeszcze

211 dni
do zjazdu

Szkoła uczestniczy w:


Pozostało jeszcze

218 dni
do wakacji
 • LO Czarnkówwięcej niż tylko nauka
 • Naszym celem jest szkoła...
 • mądra i efektywna...
 • przyjazna i bezpieczna...
 • wychowująca
 • Koło Vagabundus
 • Pielgrzymka do Lubasza
 • Studniówka
 • Teatr TU
 • Zawody sportowe
 • Turniej Omnibus
LO Czarnków1 Rozpoczęcie roku szkolnego2 Turniej Omnibus3 Euro 20124 Drzwi otwarte5 Koło Vagabundus6 Pielgrzymka do Lubasza7 Połowinki8 Teatr TU9 Zawody sportowe10 Matura11
Image Gallery by WOWSlider.com v3.8

Komunikat

Komunikat

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 w poniedziałek 3 września 2018

o godz. 8.00 - Msza Św. w kościele Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana

o godz. 9.00 - apel na boisku szkolnym

 


 

Na stronie dostępny jest już plan lekcji

Komunikat

     Zbliża się 100-lecie powstania Liceum Ogólnokształcego im. Janka z Czarnkowa w Czarnkowie. W tym celu Dyrekcja LO rozpoczyna działania zmierzające do uroczystych obchodów, które mają nastąpić 14 września 2019 roku.

Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w przygotowaniach uroczystości. Pierwsze spotkania organizacyjne odbędą się jesienią tego roku.

Już teraz proponujemy konkurs na projekt graficzny znaczka.

 

REGULAMIN KONKURSU NA PROJEKT GRAFICZNY ZNACZKA UPAMIĘTNIAJĄCEGO 100-LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

I 100-LECIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W CZARNKOWIE

 

Organizator konkursu:  

Liceum Ogólnokształcące im. Janka z Czarnkowa w Czarnkowie

 

Cel konkursu: 

Opracowanie projektu graficznego okolicznościowego znaczka/przypinki upamiętniającego rocznicę 100-lecia odzyskania niepodległości i 100-lecia Liceum Ogólnokształcącego w Czarnkowie.

 

-  Warunki uczestnictwa w konkursie:  

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wykonanie jednej pracy plastycznej na temat 100-lecie odzyskania niepodległości i 100-lecie Liceum Ogólnokształcącego w Czarnkowie”.

Udział w konkursie ma charakter ogólny i skierowany jest do mieszkańców Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego oraz absolwentów Liceum Ogólnokształcącego im. Janka z Czarnkowa w Czarnkowie.

Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.

Każdy autor może nadesłać jedną pracę plastyczną.

Format prac w kształcie okręgu, kwadratu lub prostokąta w postaci pracy plastycznej wykonanej farbą, kredką, ołówkiem lub w formie grafiki komputerowej.

Pracę należy podpisać adresem mailowym lub numerem telefonu kontaktowego autora.

 

-  Termin i miejsce nadsyłania prac: 

Do 10 września 2018 r. na adres LO im. Janka z Czarnkowa ul. Kościuszki 92, 64-700 Czarnków, lub bezpośrednio dostarczyć do sekretariatu szkoły.

 

Rozstrzygnięcie konkursu:

Komisja konkursowa wybierze najlepszą pracę konkursową.

Ogłoszenie wyników konkursu: 

Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagrody nastąpi w dniu  14 września 2018 r.


Publikacja prac:

Wybrane przez jury prace umieszczone zostaną na wystawie, którą będzie można obejrzeć w LO po 14-09-2018 r.

 

-  Uwagi dodatkowe:  

Z chwilą nadesłania prace konkursowe przechodzą na własność Organizatora.

Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na bezpłatne wykorzystanie nadesłanych prac konkursowych w ramach działalności Organizatora.

Prace niezgodne z regulaminem nie będą brane pod uwagę.

Rozstrzygnięcie jury jest ostateczne (od werdyktu nie przysługuje odwołanie).

Wyniki konkursu również będą publikowane na stronie internetowej szkoły.

Wszelkie sprawy nie uwzględnione w regulaminie rozstrzyga Organizator.

Wakacje, znowu są wakacje...

Wakacje, znowu są wakacje...

   Od dłuższego czasu już każdy uczeń odliczał dni do rozpoczęcia wakacji. 22 czerwca na boisku szkolnym odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/18. Przybyłe osoby powitali prowadzący Alicja Gębala i Mateusz Krzyżanowski. Słowa pożegnania przekazali wszystkim Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego P. Sławomir Żarczyński, Wicestarosta Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego P. Jacek Klimaszewski oraz Przewodnicząca Rady Rodziców P. Lucyna Augustyniak. Szczególne podziękowania skierowane zostały jednak do Pani Bożeny Janusiak, która po 37 latach pracy, odeszła na zasłużoną emeryturę.

Komunikat dla maturzystów

Sprawdzenie własnych wyników maturalnych przez zdającego możliwe będzie po zalogowaniu w serwisie przeznaczonym dla uczniów i absolwentów uczniowie.oke.poznan.pl jedynie za pomocą loginu i hasła wygenerowanego przez OKE, które zdający otrzyma za pośrednictwem  szkoły.

 

Odbiór loginów i haseł w sekretariacie liceum w godz. od 8.00 do 15.00

Dzień Sportu

Dzień Sportu

     21 czerwca nasza szkoła zorganizowała dla wszystkich uczniów „Dzień sportu”. Wydarzenie to miało miejsce na czarnkowskim basenie. Klasy I oraz II mogły rywalizować ze sobą w różnych grach zespołowych. O godzinie 9:00 odbył się mecz piłki nożnej. Naprzeciw siebie stanęli licealiści klas I oraz II, i to właśnie ci młodsi okazali się lepsi – wygrana 3:0 (bramki strzelił Michał Budaj z 1B oraz Artur Cichorek z 1D). Mecz ten sędziowała uczennica naszej szkoły Kinga Piochacz. Następnie przyszedł czas na zmagania siatkarskie, w których wszyscy grali systemem „każdy z każdym”. Tutaj najlepsi okazali się licealiści z klasy 1D, wyprzedzając 2D oraz 1B. W międzyczasie odbyły się rozgrywki w streetball. Nauczyciele wychowania fizycznego spisali się na medal przygotowując atrakcje, tak samo uczniowie biorący aktywny udział w zabawie. Pogoda tego dnia jak najbardziej dopisywała, więc większość mogła skorzystać jeszcze z otwartego basenu. „Dzień sportu” na pewno był dla wszystkich radosnym zakończeniem nauki w tym roku szkolnym.

 Zapraszamy do galerii

Natalia Furman kl. II B

 

Zakończenie roku szkolnego

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018

piątek, 22 czerwca 2018r. 

 

godz. 8.00 Msza Św. w Kościele JCHNK w Czarnkowie

godz. 9.00 apel na boisku szkolnym

Fenomenalny sukces uczniów LO Czarnków na turnieju siatkówki plażowej dla szkół średnich

Fenomenalny sukces uczniów LO Czarnków na turnieju siatkówki plażowej dla szkół średnich

     We wtorek 12 czerwca 2018 roku odbyły się Mistrzostwa Czarnkowa w siatkówce plażowej. Organizatorem był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czarnkowie. W rozgrywkach brały udział tylko drużyny mieszane, czyli chłopak + dziewczyna. Naszą szkołę reprezentowało osiem zespołów: Anna Skowron i Jarek Urbański, Wiktoria Nowak i Artur Cichorek, Patrycja Stróżyńska i Miłosz Cierpicki, Agata Przybył i Michał Budaj, Weronika Zalewska i Marcin Draczan, Karolina Jabłonowska i Tobiasz Gruszczyński, Kamila Jagła i Miłosz Terlecki oraz Michalina Dydo i Igor Niedźwiecki. Na czarnkowski OSiR przybyły również dwie drużyny z Edukacji Lubasz.

Spotkanie z fizyką na UAM

Spotkanie z fizyką na UAM

    W środę, 6 czerwca, uczniowie klasy I D (wraz z kompanami z równoległych klas, chcących im towarzyszyć w fizycznej przygodzie), pod opieką Pani Danuty Wojewody-Walickiej oraz księdza Adriana Urbaniaka, udali się na Wydział Fizyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w ramach XVII Edycji WYKŁADÓW OTWARTYCH 2017/2018. Uczestniczyliśmy w wykładzie pt. „WĘGIEL, który odmierza czas”, prowadzonym przez prof. dr hab. inż. Tomasza Goslara, fizyka z 30-letnim doświadczeniem w datowaniu 14C, kierownika Poznańskiego Laboratorium Radiowęglowego. 

Szczyty Beskidu zdobyte przez uczniów czarnkowskiego liceum

Szczyty Beskidu zdobyte przez uczniów czarnkowskiego liceum

    Maj kojarzy się wszystkim z okresem maturalnym. Jednakże jest to również czas rozpoczynającej się ciepłej pogody i wyjazdów na przeróżne wycieczki szkolne. 27 maja niektórzy uczniowie z klas I oraz II pod opieką dwóch nauczycieli Pana Radomira Pertka i Pana Sylwestra Baryczkowskiego oraz dwóch absolwentek Agaty Wali i Olgi Grześko wyruszyli w Beskidy. O godzinie 6:45 wszyscy zebrali się pod naszym liceum, gdzie czekał na nas autobus. Podczas podróży było bardzo dużo czasu, aby porozmawiać właśnie na temat wycieczki. Po drodze odwiedziliśmy jeszcze Tarnowskie Góry, gdzie przepłynęliśmy pod ziemią łodziami przez Sztolnię Czarnego Pstrąga oraz Wadowice, czyli rodzinną miejscowość św. Jana Pawła II. Zobaczyliśmy tam Bazylikę Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny.

Zapraszamy na przegląd teatrów

 

Plan naszego przeglądu:

10:00 Teatr PAPA z Poznania "Nocne Strachy"

11:00 Teatr TU z Czarnkowa "Stopklatka" 

12:00 Teatr TAM z Poznania "Subiektywna teoria świata"

12:50 Teatr TU z Czarnkowa "Szczurzysyn" 

13:40 Klaudia Popielska "Ci ludzie tam" 

15:00 Teatr Ba-Q "Siedem grzechów: gniew" 

Wygenerowano w sekund: 0.08
1,202,108 unikalne wizyty