Polub nas na facebooku

TEATR TU - zwycięzcą MELPOMENA 2015!

         

Informacje

Organem prowadzącym szkołę jest Powiat
Czarnkowsko-Trzcianecki

Pozostało jeszcze

211 dni
do zjazdu

Szkoła uczestniczy w:


Pozostało jeszcze

218 dni
do wakacji
 • LO Czarnkówwięcej niż tylko nauka
 • Naszym celem jest szkoła...
 • mądra i efektywna...
 • przyjazna i bezpieczna...
 • wychowująca
 • Koło Vagabundus
 • Pielgrzymka do Lubasza
 • Studniówka
 • Teatr TU
 • Zawody sportowe
 • Turniej Omnibus
LO Czarnków1 Rozpoczęcie roku szkolnego2 Turniej Omnibus3 Euro 20124 Drzwi otwarte5 Koło Vagabundus6 Pielgrzymka do Lubasza7 Połowinki8 Teatr TU9 Zawody sportowe10 Matura11
Image Gallery by WOWSlider.com v3.8

Licealistki w Turnieju Halowej Piłki Nożnej

Licealistki w Turnieju Halowej Piłki Nożnej

Licealistki na Halowej Piłce Nożnej

 

Dnia 22 stycznia przeprowadzony został I Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Naczelnika Edukacji Wydziału Starostwa Powiatowego, którego LO Czarnków było współorganizatorami. Zawody odbyły się w hali widowiskowo-sportowej w Wieleniu. Do rywalizacji zgłosiło się 5 drużyn : Prywatny Zespół Szkół w Czarnkowie, Edukacja Lubasz, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie, Zespół Szkół Wieleń i oczywiście nasze dziewczęta z Liceum Ogólnokształcącego im. Janka z Czarnkowa w Czarnkowie. W skład zespołu wchodziła Karolina Jabłonowska, Malwina Czerwińska, Weronika Kawlewska, Kinga Piochacz, Zofia Dymek, Marta Mikołajewska, Agnieszka Grundt, Klaudia Górzna, Hanna Jędraszczak oraz Aleksandra Dolna. Trenerem piłkarek był Pan Adam Drozdowicz. Obsługę sędziowską zawodów zapewnili profesjonalni sędziowie z Kolegium Sędziów OZPN Piła – Wojciech Sikora i Bartek Pertek.

Wszystkie zmagania trwały po 12 minut systemem „każdy z każdym”. W pierwszym starciu dziewczęta spotkały się z PZS Czarnków i udowodniły, że przyjechały tutaj, by walczyć o jak najlepszy wynik. Mecz zakończył się wygraną 3:1, a zdobywczyniami goli była Karolina Jabłonowska (2 bramki) i Kinga Piochacz. Kolejne spotkania były już zdecydowanie trudniejsze (ZSP Czarnków 0:0, ZS Wieleń 1:3 – bramka Karoliny Jabłonowskiej). W ostatnim pojedynku czekała na nas Edukacja Lubasz i ten mecz decydował o naszym medalowym miejscu. Wtedy już dało znać o sobie zmęczenie. W ostatnich minutach Karolina Jabłonowska uratowała remis. Wynik ten nie zagwarantował nam miejsca w pierwszej trójce, ale cytując trenera piłkarek : „w każdej rywalizacji najważniejsze jest to, aby dobrze się bawić i czerpać z tego radość”.

Zawody wygrał ZS Wieleń. Różnice punktowe między pozostałymi zespołami były minimalne. Pierwsze trzy drużyny otrzymały puchary Burmistrza Wielenia, a zawodniczki w trzech kategoriach („Najskuteczniejsza Zawodniczka Turnieju”, „Najlepsza Bramkarka Turnieju” oraz „Najlepsza Zawodniczka Turnieju”) otrzymały pamiątkowe statuetki. Ostatni tytuł przypadł kapitanowi naszego zespołu – Karolinie Jabłonowskiej.

Czekamy już z niecierpliwością na przyszłoroczny turniej.

Zapraszamy do galerii

Natalia Furman kl. II B

  

 

  

Wygenerowano w sekund: 0.07
1,202,103 unikalne wizyty