Polub nas na facebooku

TEATR TU - zwycięzcą MELPOMENA 2015!

         

Informacje

Organem prowadzącym szkołę jest Powiat
Czarnkowsko-Trzcianecki

Pozostało jeszcze

211 dni
do zjazdu

Szkoła uczestniczy w:


Pozostało jeszcze

218 dni
do wakacji
 • LO Czarnkówwięcej niż tylko nauka
 • Naszym celem jest szkoła...
 • mądra i efektywna...
 • przyjazna i bezpieczna...
 • wychowująca
 • Koło Vagabundus
 • Pielgrzymka do Lubasza
 • Studniówka
 • Teatr TU
 • Zawody sportowe
 • Turniej Omnibus
LO Czarnków1 Rozpoczęcie roku szkolnego2 Turniej Omnibus3 Euro 20124 Drzwi otwarte5 Koło Vagabundus6 Pielgrzymka do Lubasza7 Połowinki8 Teatr TU9 Zawody sportowe10 Matura11
Image Gallery by WOWSlider.com v3.8

Narodowe Święto Niepodległości

Narodowe Święto Niepodległości

ŚWIĘTUJEMY RAZEM 100-LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI!

 

Dnia 9 listopada o godz. 11:11 wspólnie zaśpiewamy 4-zwrotkowy hymn narodowy /apel  na boisku szkolnym rozpoczyna się o godz. 11:00/ 

Wszyscy uczniowie przygotowują na ten dzień kokardę narodową

 

Zapraszamy uczniów, rodziców do wzięcia udziału w uroczystych obchodach Święta Niepodległości    w Czarnkowie 10 listopada:

-  1700- uroczysta Msza św. w kościele JCHNK

-  17 50- przemarsz pod Pomnik Pamięci Narodowej,

-  18 45- uroczysty koncert w MCK

Komunikat

             Dnia 22 XI 2018 o godz. 17 00-w czwartek odbędą  się zebrania rodziców.

 

Porządek zebrań:

 

1. Zapoznanie  rodziców z kalendarzem roku szkolnego, proponowanymi dniami wolnymi.                   
2. Oceny, zachowanie uczniów, sukcesy w konkursach, zawodach…
Informacja o zajęciach dodatkowych/ fakultety, zajęcia wyrównawcze/

3. Matury próbne.

4. Fundusz pomocy szkole.
5. Obchody 100-lecia szkoły- 15 VI 2019
6. Wycieczki, połowinki, studniówki /planowanie, rozliczenie/

 

Sale na spotkania z rodzicami:

Klasa Akademicka z fizyki

Klasa Akademicka z fizyki

„Może z czasem zobaczymy rzeczy, których jak dotąd, nie możemy sobie wyobrazić.”

24 października rozpoczęliśmy rok zajęć w ramach Klas Akademickich w Pracowni Podstaw Eksperymentu Fizycznego na Wydziale Fizyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Dzięki zajęciom mamy możliwość wykonania samodzielnie doświadczeń z różnych działów fizyki, zapoznania się z metodami pracy eksperymentatorów i przekonania się, że fizyka może być ciekawa i fascynująca.

Połowinki 2018

Połowinki 2018

    Jesień w klasach II kojarzy się zawsze z organizacją balu połowinkowego. Nie inaczej było w tym roku. 19 pażdziernika salę lubaskiego Zajazdu Meteor "opanowała" młodzież klas II. Humor i chęć zabawy dopisywały wszystkim od początku. Tuż po kolacji parkiet ożył gamą barw pięknych kreacji - zaczęła się zabawa. Klasom drugim towarzyszyli wychowawcy p. Iwona Magdziarz, p. Sebastian Nowak i p. Jacek Szary. Szczególne podziękowania kierujemy do przedstawicieli rodziców p. Jolanty Urbańskiej za pomoc w organizacji imprezy i p. Mariusza Łukasiaka za piękne zdjęcia, które możecie podziwiać w galerii. Zabawa była przednia i życzymy równie udanej studniówki w III klasie.

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

„Nauczyciel … to jedna z najbardziej wyjątkowych postaci na całym świecie, bo któż inny mógłby każdego dnia ofiarowywać to, co w nim najlepsze, cudzym dzieciom?” (D. Beisser)

„Gdy uczeń osiąga coś dzięki nauczycielowi, nauczyciel również czegoś się uczy.” (P.Coelho)


    12 października w czarnkowskiej sali kinowej obchodzono Dzień Edukacji Narodowej, zwanym również Dniem Nauczyciela. Jest to święto wszystkich nauczycieli, wychowawców, pedagogów oraz pracowników administracji szkolnej. Przekazywane są wtedy podziękowania i gratulacje za pracę i cierpliwość. W tym roku uroczystość przygotowała klasa III c pod czujnym okiem Pani Agnieszki Adamczyk oraz Pani Jolanty Filody.

     Przybyłych gości powitali prowadzący Hanna Markowska, Wojciech Szymanowski oraz Jagoda Matusz. Część oficjalna rozpoczęła się od wprowadzenia pocztu sztandarowego i odśpiewanie hymnu państwowego.  Następnie głos zabrali Dyrektor LO Czarnków p. Sławomir Żarczyński, Wicestarosta Powiatu Czarnkowski-Trzcianeckiego p. Jacek Klimaszewski, Przewodniczący Rady Powiatu p. Bogdan Tomaszewski oraz Przewodnicząca Rady Rodziców p. Lucyna Augustyniak. W swoich wystąpieniach goście często podkreślali, że praca dydaktyczno-wychowawcza to jedno z największe poświęceń. Nastąpiło także uhonorowanie nagrodą dyrektora nauczycieli, którzy w minionym roku wyróżniali się szczególnym zaangażowaniem.

Uroczystość uświetnił program artystyczny w wykonaniu naszych utalentowanych licealistów. Zebrana publiczność miała okazję posłuchać m.in. Aleksandry Maćkowiak, Sebastiana Pawlaczyka, Katarzyny Izydor, Agaty Ławińskiej, Zuzanny Korczyn (śpiew), Jędrzeja Fąki (gitara) oraz Jacka Świątka (pianino). W imieniu wszystkich uczniów wręczono gronu pedagogicznemu oraz zaproszonym gościom po symbolicznej róży. Po zakończeniu uroczystości nauczyciele wraz z gośćmi udali się do liceum, gdzie w jednej w klas czekał na nich słodki poczęstunek.

Zapraszamy do galerii 

Natalia Furman kl. III B

Zakopane, słońce, góry i górale...

Zakopane, słońce, góry i górale...

     Wrzesień jest miesiącem kojarzonym z rozpoczęciem roku szkolnego, zakończeniem wakacji, a tym samym z początkiem nauki. Jednakże uczniowie klasy 3c i 3b postanowili wykorzystać ten czas na ostatni, wspólny wyjazd przed maturą. Pod kierownictwem Pani Agnieszki Adamczyk, oraz pod opieką Pani Małgorzaty Urbańskiej i Pani Danuty Wojewody-Walickiej, 18 września uczniowie wyruszyli do Zakopanego. Już o godzinie 2.45 wszyscy zebrali się na parkingu, gdzie czekał autobus. Podczas podróży było wystarczająco dużo czasu, aby omówić szczegóły wycieczki.

Piknik klas Ia i Id

Piknik klas Ia i Id

     11 września 2018 roku ok. godz. 10.50 udaliśmy się razem z klasą Id i naszymi wychowawczyniami  na zaplanowany piknik do Goraja. Gdy dotarliśmy na miejsce, czekało już na nas wcześniej zorganizowane ognisko. Usiedliśmy wszyscy razem do stołów i jedliśmy przygotowane przez nas wcześniej smakołyki oraz ciasta. Zapoznanie się zaczęliśmy od wspólnego tańca, a mianowicie: belgijki i skrzypka, przy którym się świetnie bawiliśmy. Po tak przyjemnym wprowadzeniu stworzyliśmy jedną wielką grupę, z którą śpiewaliśmy różne piosenki przy gitarze i ukulele. Następnie poszliśmy na dłuższy spacer, gdzie mieliśmy okazję zaobserwować dziki, a także piękne widoki, które otaczały tamto miejsce. Na sam koniec zagraliśmy  w grę tzw. Pyrę - Całą grupą zaangażowaliśmy się we wspólną zabawę.  Niestety to co dobre szybko mija, a czas upłynął nam w mgnieniu oka. Piknik zdecydowanie zaliczamy do udanych, ponieważ udało nam się bardziej ze sobą poznać  i nawiązać nowe znajomości, Mamy nadzieję, że czeka nas jeszcze wiele takich spotkań.

 

Uczennice klasy Ia

Oliwia Dykaw i Aneta Jarosz

Zapraszamy do galerii

Spotkania z rodzicami

Zapraszamy na spotkania z rodzicami – 25 IX 2018, we wtorek:

- kl. I-   godz. 17 00-sala gimnastyczna

- kl. I, II, III- godz. 17 45- wyznaczone sale

- zebranie przedstawicieli rodziców /po 1 rodzicu z klasy/- 18 30- sala I 4

 

Tematyka spotkania:

 1. Zapoznanie  rodziców z  zasadami WSO, kryteriami ustalania ocen zachowania, PSO, trybami dotyczącymi podwyższania ocen.
 2. Procedury egzaminu maturalnego.
 3. Składki na ubezpieczenie.
 4. Fundusz pomocy szkole.
 5. Wycieczki, połowinki, studniówka.

 

Sale na spotkania z rodzicami:

Ubezpieczenie uczniów

Rok szkolny 2018/2019

Typ polisy 184 nr 001016702


Jak postępować w przypadku zgłoszenia szkody NNW w Compensa

Compensa Kontakt:

1.      Telefoniczne : Centrum Obsługi Klienta "Compensa Kontakt":
W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Centrum Telefonicznym Compensa:

801 120 000

numer ten jest dostępny z telefonów stacjonarnych w całej Polsce
(opłata jak za połączenie lokalne).

+48 22 501 61 00

numer ten jest dostępny z telefonów stacjonarnych jak i komórkowych.

 

2.      Przez internet :  www.compensa.pl  ( zgłoszenie  online  roszczenia)

3.      e-mail:  centrala@compensa.pl

Infolinia jest do Państwa dyspozycji:

 • w zakresie informacji o produktach i usługach oferowanych przez Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 18:00;
 • w zakresie zgłoszeń szkód przez 7 dni w tygodniu w godzinach 6:00 – 22:00.

Likwidacja szkód:

4.      Listownie 

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
Vienna Insurance Group
Aleje Jerozolimskie 162
02-342 Warszawa
fax. +48 22 501 60 01

 

5.      U Przedstawiciela :

Centrum Ubezpieczeń Szymkowiak

Ul. Wierzbowa 6, 67-720 Lubasz

Tel. 609632703,  : mail : ubezpieczenia.szymkowiak@wp.pl

 

 

 

Załączniki:


Formularz zgłoszenia szkody


Ogólne warunki ubezpieczenia


OBOWIĄZEK INFORMACYJNY ADMINISTRATORA DANYCH OSOBOWYCH 

 

  

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

    3 września o godz. 9:00 uczniowie oraz nauczyciele Liceum Ogólnokształcącego im. Janka z Czarnkowa w Czarnkowie zebrali się na boisku szkolnym, aby oficjalnym apelem zainaugurować nowy rok szkolny. Uroczystość poprowadzona została przez Katarzynę Stułkę oraz Aleksandra Mroza. Słowa powitania skierował do wszystkich Dyrektor szkoły  p. Sławomir Żarczyński. Każdy z licealistów usłyszał kilka zdań skierowanych specjalnie do niego - klasy I, które przekroczyły mury naszego „ogólniaka”, klasy II rozpoczynające naukę przedmiotów rozszerzonych i klasy III przygotowujące się do matury.

Wygenerowano w sekund: 0.08
1,202,055 unikalne wizyty