EDziennik

UONET+

View more

Plan lekcji

View more

Galeria

2018/2019

View more

Janko TV

szkolna telewizja

View more

Podręczniki

na rok 2019/2020

View more

  

     W piątek 26 kwietnia 2019r. pożegnaliśmy kolejny rocznik absolwentów naszego liceum. Po trzech latach nauki świadectwa ukończenia szkoły otrzymało 107, jeszcze niedawno - uczniów naszej szkoły. Z najlepszymi wynikami w tym roku liceum ukończyły Marta Żukowska i Hanna Markowska. Tradycyjnie wyłoniliśmy tzw. Złotą Dziesiątkę Absolwentów - czyli uczniów, którzy nie tylko wykazali się wysokimi wynikami w nauce, ale też wieloma osiągnięciami sportowymi, artystycznymi i działalnością społeczną. Kolejny punkt programu, który już trwale wpisał się w scenariusz tej uroczystości to LOLKI czyli finał plebiscytu popularności uczniów klas III. Zarówno nominacje, jak i ostateczne wyniki, każdego roku wzbudzają spore emocje :-) 

Końcowym akcentem był film wspomnieniowy, który powstał ze zdjęć udostępnionych przez klasy III, a że ta premiera filmowa przypadkiem zbiegła się czasowo z inną słynną kinową premierą, więc trudno było się powstrzymać od pewnych zapożyczeń (efekty dostępne w galerii). Choć sama czołówka filmu może rozbawiła widownię, to 12 minut wspomnień z pewnością dostarczyło też wiele wzruszeń.

Dziękujemy naszym drugoklasistom za zaangażowanie się przygotowanie uroczystości, pracownikom MCK w Czarnkowie za wszelką okazaną pomoc.

Naszym Absolwentom życzymy samych sukcesów najpierw na maturze, a później tam, gdzie zaprowadzi ich los...

Iwona Magdziarz

Andrzej Wiśniewski

Uroczystość Pożegnania Absolwentów 2019

Pożegnanie Absolwentów od zaplecza

AVENGERS ENDGAME 26 KWIETNIA

1.png2.png1.png2.png6.png4.png
Dzisiaj34
Wczoraj310
W tym tygodniu344
W tym miesiącu8099
Od 1 grudnia 2018121264

Aktualnie na stronie

1
gości