EDziennik

UONET+

View more

Plan lekcji

View more

Galeria

2018/2019

View more

Janko TV

szkolna telewizja

View more

Podręczniki

na rok 2019/2020

View more

  

    Dnia 23 listopada 2018r. w naszej szkole odbył się Powiatowy Konkurs Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. Konkurs został zorganizowany przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Krzyżu Wlkp. we współpracy z Wydziałem Promocji, Ochrony Zdrowia i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Czarnkowie. Młodzież musiała zmierzyć się z zadaniami, które miały na celu sprawdzić ich wiedzę na temat zdrowia psychicznego.

Przy kilku pytaniach, niezbędna okazała się umiejętność radzenia sobie ze stresem, świadomość konsekwencji nieprzykładania wagi do higieny psychicznej oraz znajomość działań profilaktycznych mających zapobiegać zaburzeniom umysłowym.

W konkursie wzięli udział przedstawiciele czterech szkół z naszego powiatu: Prywatny Zespół Szkół w Czarnkowie, Liceum Ogólnokształcące w Czarnkowie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnkowie, Zespół Szkół z Krzyża Wlkp. Tegoroczną zwyciężczynią została uczennica klasy II D, czarnkowskiego liceum Zuzanna Urban. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, każdy kto wykazuje inicjatywę by zdobywać informacje, pomagające zmieniać otoczenie na lepsze, odnosi codzienny sukces. Zachęcamy do poszerzania swojej wiedzy o zdrowiu psychicznym oraz o zdrowych i konstruktywnych nawykach nie tylko okazjonalnie. Zaangażowanie w dbałość o kondycję mentalną powinno być równie modne jak dbałość o wygląd i kondycję fizyczną.

Zuzanna Urban

 

1.png1.png1.png9.png5.png7.png
Dzisiaj86
Wczoraj322
W tym tygodniu1190
W tym miesiącu14834
Od 1 grudnia 2018111957

Aktualnie na stronie

4
gości