EDziennik

UONET+

View more

Plan lekcji

View more

Galeria

2018/2019

View more

Janko TV

szkolna telewizja

View more

Podręczniki

na rok 2019/2020

View more

  

 3 września o godz. 9:00 uczniowie oraz nauczyciele Liceum Ogólnokształcącego im. Janka z Czarnkowa w Czarnkowie zebrali się na boisku szkolnym, aby oficjalnym apelem zainaugurować nowy rok szkolny. Uroczystość poprowadzona została przez Katarzynę Stułkę oraz Aleksandra Mroza.

Słowa powitania skierował do wszystkich Dyrektor szkoły  p. Sławomir Żarczyński. Każdy z licealistów usłyszał kilka zdań skierowanych specjalnie do niego - klasy I, które przekroczyły mury naszego „ogólniaka”, klasy II rozpoczynające naukę przedmiotów rozszerzonych i klasy III przygotowujące się do matury.

   W tym dniu do naszej szkoły przybyli nowi uczniowie, którzy będą kształcić się w 4 różnych klasach (profil humanistyczny, prawno-ekonomiczny, biologiczno-chemiczny oraz politechniczny). Wychowawcami tych klas zostały  p. Małgorzata Urbańska, p. Klaudia Przytulska-Nowak, p. Teresa Szwedek oraz p. Danuta Wojewoda-Walicka.  W części artystycznej po raz pierwszy wystąpiły Katarzyna Izydor,  Aleksandra Maćkowiak oraz Halszka Kościelska. Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć energii do działania i zangażowania w naukę.  Powodzenia!

Zapraszamy do galerii 

1.png1.png1.png9.png5.png5.png
Dzisiaj84
Wczoraj322
W tym tygodniu1188
W tym miesiącu14832
Od 1 grudnia 2018111955

Aktualnie na stronie

2
gości